Eiffeli torni ehitamine

Toimumiseaeg

26.05.2024

Tule ja ehita meiega ajalugu! 

Teletorn ja Lego on ühendanud jõud ning kutsuvad nii suuri kui ka väikeseid legosõpru põnevas ettevõtmises osalema. Ehitame koos legoklotsidest Eiffeli torni. Erakordne mudel, mis ühistööna valmib, saavutab muljetavaldava kõrguse – 147 cm!

Kogu ehitusprotsessi jooksul juhendavad osalejaid Teletorni kogenud Lego meistrid, kes jagavad näpunäiteid ja trikke, et torn elegantselt ja stiilselt tõuseks.

Oodatud on kõik huvilised, sõltumata vanusest või eelnevast Lego-kogemusest. Tule ja pane oma loovus proovile, tööta meeskonnas ja aita midagi tõeliselt ainulaadset luua.

Ära maga maha võimalust olla osa sellest ajaloolisest ehituselamusest. Kohtumiseni Tallinna Teletornis, kus ajalugu ja innovatsioon Lego klotside kaudu kohtuvad!

#lego #teletorn #tallinnateletorn #prantsusesuviteletornis

NB! Osalemine on kõigile huvilistele TASUTA, ei vaja eelregistreerimist – tule kohale ja ehita koos meiega! Sündmus toimub Teletorni 2. korrusel. 26.05 pääsevad pered Teletorni soodushinnaga. Perepileti hind vaid 28 €. Kui samal päeval torni ei jõua, siis on seda piletit võimalik kasutada kuni 23.06.2024 k.a. Soodushinnaga perepileti saamiseks tuleb kassas öelda salasõna „Prantsuse suvi”.

*Korraldaja võib sündmusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste sündmuste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Teletorni privaatsustingimustest.

* Korraldaja jätab endale õiguse teha sündmuse kavas muudatusi.