Fotokonkurss

Toimumiseaeg

25.03.2024 - 30.04.2024

Kas oled kunagi Teletorni seest või väljast pildistanud? Otsi oma digisahtlitest parimad jäädvustused üles, postita need oma Instagrami kontole, tagi ära @tallinna_teletorn ja võida uhkeid auhindu. Sinu fotograafiline saavutus võib olla seotud Teletorni arhitektuuriga, loodusega selle ümber, peresündmusega või teiste mälestusväärsete hetkedega, mida oled Tallinna Teletornis kogenud. Konkursitöid hinnatakse loomingulisuse, originaalsuse ja pildi visuaalse/emotsionaalse mõju põhjal.

Tundub põnev? Osalemiseks pead olema vähemalt 18 aastat vana, omama avalikku Instagrami kontot ning täitma järgmised sammud.

Samm 1:  hakka järgima Instagrami kontot @tallinna_teletorn.

Samm 2:  lae Instagrami üles enda tehtud foto ja lisa sellele järgmised teemaviited:
#teletorn #tallinnateletorn #tallinnTVtower.

Konkursile võib esitada piiramatu arvu fotosid, kuid iga üleslaetud foto peab olema ainulaadne ja järgima esitatud tingimusi. Fotod ei tohi olla digitaalselt muudetud ega mingil muul meetodil töödeldud, v.a põhiline digitöötlus (nt Instagrami filter või kontrasti, heleduse jms muutmine). Fotodele ei tohi olla lisatud vesimärki ega autori nime.

Muidugi on meil parimatele ka auhinnad: 

  • I kohale on Photopoint välja pannud kaamera INSTAX SQUARE SQ 1 + 1 film;
  • II koht – Teletorni külastus giidiga ning õhtusöök linna parima vaatega restoranis kahele;
  • III koht – Tallinna Teletorni aastapilet perele.

Parimate fotode autoritega võtame ühendust nende Instagrami konto kaudu. 

Konkursil saab osaleda kuni 30. arillini 2024. 

Instagram ei ole loosimisega seotud ega halda seda. Võitjad avalikustame postituse all ja kodulehel ning võtame ühendust Instagrami konto kaudu hiljemalt 02.05.2024.