Pirita ÖÖkino: “Suvitajad”

Toimumiseaeg

28.07.2023

Ootame kõiki filmisõpru reedel, 28. juulil kell 22.00 vaatama rahvahääletuse võitnud filmi “Suvitajad” Tallinna Teletorni õuealal.

Nimelt oli elanikel võimalus maikuu jooksul Pirita sotsiaalmeedias ja ka välisündmustel valida Pirita esimese öökino film ning 37,6% hääletajatest avaldas soovi vaadata Eesti klassikasse kuuluvat teost. Võitjaks osutus ehedat kirge ja nakatavat nalja täis suvine komöödia, mis põhineb Juhan Smuuli samanimelisel jutustusel.

Film valmis armastatud kirjaniku sajandaks sünniaastapäevaks ning on ühtlasi ka austusavaldus kunagisele kultuskomöödiale “Siin me oleme”, mis vändati sama algmaterjali põhjal. Imekauni Muhumaa looduse rüpes toimuv legendaarne lugu on toodud julgelt tänapäeva, sest Smuuli terane nägemus vastandlikest inimtüüpidest on ajatu.

Smuuli jutustuse ainetel kirjutas stsenaariumi Martin Algus ja filmi režissööriks on Ergo Kuld.

Öökino toimub Teletorni õuealal ka siis, kui vihma tibutab, mistõttu palume kaasa võtta vihmakeebid. Suurema vihma või tormi korral lükkub filmivaatamine edasi.

Soovi korral võta kaasa pleed ning istumispadi, snäkk ja jook.

Tallinna Teletorni uksed on avatud alates kell 21.

Öökino on kõigile tasuta!

 

P.S. Enne seansi algust, alates kell 19.00, on pääs teletorni vaid 10 €. Pileti esitamisel restoranis on võimalus valida endale meelepärane jook etteantud menüüst. Lisaks saab osaleda giidituuril algusega kell 21.00.
Veel on võimalus teha Servakõndi ajaperioodil 19.00-22.00, mil muidu Servakõnnid ei toimu. Servakõnnil osalemisest anna märku registreerides: teletorn@teletorn.ee. Osalemistasu 39 €/inimene, 117 €/4 inimest.


Korraldaja jätab õiguse teha kavas muudatusi.