Suveõhtu maagia – Pirita öökino

Toimumiseaeg

10.08.2024

Sel suvel avame taas Teletorni õuel välikino ning korraldame koos Pirita linnaosaga ühe unustamatu õhtu täis filmielamusi. See on suurepärane võimalus veeta meeleolukas õhtu koos pere ja sõpradega ning nautida suveõhtute võlu imelisel Teletorni õuealal.

Näidatava filmi valisid Pirita elanikud, kes said viimase aasta jooksul valminud kodumaiste filmide hulgast oma lemmiku valida. Hääletuse võitis film “Elu ja armastus“. Film algab kl 21.00. Filmi näidatakse eesti keeles venekeelsete subtiitritega.

ERIPAKKUMINE! 10.08 kl 20.00 pakub Tallinna Teletorn kinokülastajatele TASUTA Eiffeli näituse külastust.

Sissepääs Teletorni õuealale on TASUTA!

Soovitused filmivaatajatele:

  • Võta kaasa matkatool või piknikutekk. Kuna öökino vabas õhus on teistmoodi filmielamus, siis kohapeal me popcorni ei paku. Selleks, et lemmiksuupisted oleksid käepärast, soovitame Sul oma piknikukorvi kaasa võtta.
  • Selleks, et kõikidele külastajatele rahulik ja turvaline filmielamus tagada, palume lemmikloomad koju jätta.
  • Liikluskoormuse vähendamiseks ja võimalikult keskkonnasõbraliku sündmuse korraldamiseks soovitame kohale tulla jalgsi või jalgrattaga. Tallinna Teletorni saab mugavalt ühistranspordiga. Kesklinnast sõidavad meie juurde bussid number 34 ja 38, mis väljuvad Viru Keskuse bussiterminalist. Teletorni peatus on “Teletorn,” kust on lühike jalutuskäik torni juurde. Viimsist ja Piritalt saab Teletorni mugavalt bussiga nr 49. Täpsemad sõiduplaanid ja peatuste asukohad leiad Tallinna ühistranspordi veebilehelt.

Tule naudi erilist filmiõhtut Tallinna Teletornis!