Toimumiseaeg

12.06.2024

Weekend Guitar triost tuntud kitarrist Mart Soo ja lauljatar Helin-Mari Arder on duona lavale astunud õige mitmetel kontsertidel, esitades nii originaalloomingut, teiste eesti autorite laule ning džässmuusikat, bossanoovat kui ka prantsuse šansoone. Duole meeldib improviseerida ning kogu südamest sukelduda muusikasse, mis pakub rõõmu nii neile endile kui ka kuulajatele.

Nii Mart kui Helin-Mari osalevad paljudes erinevates muusikalistes projektides ning kirjutavad originaalmuusikat. Mardil on lisaks tähtis roll õpetajana MUBA-s ning tema muusikalised ettevõtmised ulatuvad Weekend Guitar Trio ja teiste koosseisude kaudu paljude muusikahuvilisteni. Helin-Mari käe all saab laulmist õppida Meero Muusik Huvikoolis, ta esineb tihti omanimelise trioga, ent ka teiste põnevate koosseisudega.

Tallinna kitarrifestivali kontserdi jaoks on Mart ja Helin-Mari kokku pannud mitmekeelse kava, pakkudes publikule muusikat, mis on inspireeritud kaunitest taevakehadest, päikesest ning kuust, armastusest ja muustki.

Osta pilet

#kitarrifestival #teletorn #tallinnateletorn #prantsusesuviteletornis

* Korraldaja jätab endale õiguse teha sündmuse kavas muudatusi.