Tallinna Teletorni 43. sünnipäev ja BASE BOOGIE 2023

Toimumiseaeg

07.07.2023 - 09.07.2023

Tallinna Teletorn tähistab 07.-09. juulil oma 43. sünnipäeva traditsioonilise BASE BOOGIE showga!

Vaata galeriid!

Kokku tuleb ligi 50 ekstreemlangevarjurit 11-st riigist. Tullakse suure koosseisuga Soomest ning ka kaugemalt – Suurbritanniast, Ungarist, USAst, Austraaliast ja isegi Indiast.

Mis on BASE BOOGIE ehk base jump ehk base-hüpe? Base-hüpped erinevad teistest langevarjuhüpetest selle poolest, et hüppajad ei kasuta õhusõidukeid, vaid hüppavad mäestikust või maapinnal olevalt objektilt nagu kõrghoone, antenn, sild. Tallinna Teletorni sünnipäeval tehakse hüppeid 175 meetri kõrguselt, teletorni vaateplatvormi katuse servalt.

Lisaks BASE BOOGIE showle on sünnipäeval kohal Mullimeistrid, kes korraldavad lastele erinevaid tegevusi õuealal ning viivad läbi sportlikke mänge ja võistlusi.

Kohal on ka näomaalija, kes teeb lastele vahvaid näomaalinguid. Igal päeval toimub Lego pop-up karikavõistlus, kus võitjaid premeeritakse auhindadega.

Väikeseid lapsi ootab õuealal Ükssarviku batuut. Ükssarvikule sobivad 2-5 aasta vanuses lapsed. 5-11 aastased saavad minna Seiklusraja või Voodoo batuudile. Suuremad lapsed ja ka täiskasvanud võivad end proovile panna kiikingul ja kõrgel ronimisseinal. Kätt saab proovida ka erinevates meisterdamise töötubades.

Sünnipäeva programm

Tallinna Teletorni 43. sünnipäeva programm, 7. juuli

Tallinna Teletorni 43. sünnipäeva programm, 8. juuli

Tallinna Teletorni 43. sünnipäeva programm, 9. juuli

Auhindadega toetab Premia


Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.