Tallinna Teletorni perepäev ja Karl-Erik Taukar Bandi kontsert

Toimumiseaeg

20.08.2023

Tähista Eesti taasiseseisvumist Teletorni perepäeval koos Karl-Erik Taukar Bandi kontserdiga 20. augustil!

Programm:

12.00 perepäeva avamine
12.00 Saate “Nad olid valmis Eesti eest surema” vaatamine 1991. aasta sündmustest vitraažisaalis inglise keelsete subtiitritega (osalemine Teletorni külastuspileti alusel)
12.20 esineb Tallinna maleva orkester
13.00 meisterdamistuba torni 2. korrusel (registreerimine lõppenud)
13.30 Vanglateenistuse teenistuskoera etteaste
14.00 esineb Pirita päevakeskuse seeniortantsijate grupp Merelaine
15.00 meisterdamistuba torni 2. korrusel (registreerimine lõppenud)
16.00 Saate “Nad olid valmis Eesti eest surema” vaatamine 1991. aasta sündmustest vitraažisaalis venekeelsete subtiitritega (osalemine Teletorni külastuspileti alusel)
16.45
 Pirita kaunite aedade tunnustamine Pirita Linnaosavalitsuse poolt
17.00 Karl-Erik Taukar Bandi kontsert

Pääs õuealal toimuvale üritusele on tasuta.
Teletorni pääseb külastuspiletiga. Osta SIIT 20. augustiks Teletorni külastuspilet (tava-, soodus- või perepilet) 20% soodsamalt läbi Fienta kasutades koodi ‘perepäev23‘!

Tallinna Teletorn, Kaitseliidu Tallinna malev ja Pirita linnaosavalitsus kutsuvad perepäevale ning iseseisvuse taastamise 32. aastapäevale! Teletorn tähistab juba 12. korda Vabariigi iseseisvumise taastamise aastapäeva perepäevaga, mil Teletorni õuele oodatakse kõiki, keda huvitavad iseseisvuse taastamise sündmused ning riigi ja kodu kaitsmisega seonduv.

Eesti riigi 105. aasta puhul heiskame koostöös Kaitseministeeriumi ja Eesti Sõjamuuseumiga Teletorni 2. korruse katuse äärele esmakordselt 18×7-meetrise lipu “Vabaduse värvid”, kuhu on koondatud 1136 inimese jäädvustatud lipu värvides fotod.

Kohal on liitlaste ja Kaitseliidu rasketehnika. Vanglateenistus tutvustab tegevusi teenistuskoeraga ning Politsei- ja Piirivalve amet toob kohale oma kriminalistid, kes tutvustavad oma töövahendeid, -bussi ja näitavad kuidas käib kriminalisti töö.

Avatud on lasketiirud, relvamuuseum, ronimissein Climbing 2 Go, Spordiklubi Dorpat kiiking, Batuudijussi güroskoop ja Call of Duty batuut, Bolt’i tõukside õppesõidurada, FC Levadia jalgpalli märklaud.

Osalejad:

Kaitseliidu Tallinna malev, Naiskodukaitse, Noored Kotkad, Kodutütred, Kaitseressursside Amet, Küberväejuhatuse Strateegilise kommunikatsiooni keskus, Eesti NATO Ühing, liitlased Suurbritanniast ja Prantsusmaalt, Vanglateenistus, Päästeamet, Päästeameti demineerimiskeskus, Politsei- ja piirivalveamet, Naabrivalve, Punane Rist, Militarist

Toidutänav:

Redisfood, FriikaFriik, Magus Pidu, Balbiino, BiteMe


Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

 

Tornitäis elamusi ootab Sind!