Tähista lapse sünnipäeva Teletornis!

Laste sünnipäevaprogrammi läbiviimisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse vanuse, huvide ja soovidega.

Sünnipäevalisi ootame E–P alates kella 11.00. Sünnipäeva viimane algusaeg on kell 15.00.

Sünnipäevapaketid:

Lapsed vanuses 5–8 – „TULNUKAS ETI-JAHT“

Lõbusat sünnipäeva meeleolu loob lastele mõeldud programm „Tulnukas ETI-jaht“.

Sünnipäevaprogrammis viib Teletorni lõbus mängujuht lapsed põnevale otsimisrännakule Teletorni kõrgustesse. Seiklusliku mängu lõpus jõuame välja Põhja-Euroopa kõige kõrgemale vaateplatvormile 175-meetri kõrgusel, kus saame nautida imelist vaadet Tallinna linnale.

  • Aktiivne programm kestab kokku 1,5 tundi.
  • Grupi suurus kuni 15 osalejat. Kui grupp on suurem, tuleb igale lisanduvale inimesele osta pilet (10€). Kuni 15 lapsega tegeleb sünnipäeva ajal üks programmijuht. Täiskasvanud saatjatel palume aidata lastel silma peal hoida, et nad iseseisvalt Teletorni seiklema ei läheks.
  • Sünnipäevaprogrammi hind on 185 € (koos KM-ga, sisaldab ruumirenti 2,5 h, tasumine kohapeal kassas).

Programmi pakume eesti ja vene keeles.


Lapsed vanuses 8+  – „TELETORNI TEADMISTEJAHT“

Mängulist meeleolu loob lastele seikluslik „Teletorni teadmistejaht“, mis kulgeb läbi Teletorni ja lõppeb 21. panoraamkorrusel imelise vaatega Tallinnale. Tarkusteni juhatavad põnevad küsimused, millele tuleb Teletornis ringi seigeldes meeskondlikult vastused leida. Läbi küsimuste õpivad lapsed tundma Teletorni ajalugu ja põnevaid fakte. Teadmistejahti on soovi korral võimalik asendada 30-minutilise majatutvustusega ning 25-minutiliste lõbusate liikumismängudega Teletornis (suveperioodil õuealal). Sünnipäevalisi tuleb tervitama Teletorni tulnukas ETI.

  • Aktiivne programm kestab kokku 1,5 tundi.
  • Grupi suurus kuni 15 osalejat. Kui grupp on suurem, tuleb igale lisanduvale inimesele osta pilet (10€). Kuni 15 lapsega tegeleb sünnipäeva ajal üks programmijuht.
  • Sünnipäevaprogrammi hind on 185 € (koos KM-ga, sisaldab ruumirenti 2,5 h, tasumine kohapeal kassas). Lisatasu eest on võimalik tellida 21. korrusel asuvat VR-atraktsiooni „Lend ümber Teletorni“, 7 € / inimene.

Programmi pakume eesti ja vene keeles.


Toitlustus

Sünnipäevapaketid ei sisalda toitlustust. Pärast programmilist osa tornis saab peolaua katta Teletorni 1. korruse seminariruumi. Samas ruumis on meil olemas toidulaud ja seljatoega toolid, morsikann, lillevaas, sööginõud (taldrikud ja joogitopsid). Lisaks on ruumis ekraan, kus saab vaadata kaasa võetud arvutiga filme või pilte.

NB! Küünalde kasutamine tordil (Teletorni siseruumides) on tuleohutuse nõuete tõttu keelatud.

Palume kohal olla 15 minutit enne sünnipäeva algust.

Külastuseks broneeri allolev ankeet: