Tallinna Teletorn on rohkem kui lihtsalt ajalooline maamärk – see on identiteedi ja vabaduse sümbol. Teletorni visioon tugineb järgmistel kestliku arengu põhimõtetel.

1. Teadmised ja innovatsioon

Teletorn on ajalooline mälestus, kuid samal ajal ka platvorm tuleviku meedia tutvustamiseks. Läbi haridusprogrammide ja meediaõpilastega koostöös anname külastajatele võimaluse sukelduda minevikku ja avastada tulevikutrende, kasutades innovaatilisi meetodeid nagu 3D-printimine ja hologrammid.

2. Kogukond ja vastutustundlikkus

Oleme pühendunud kogukonna kaasamisele ja arendamisele. Koostöös koolide ja kohaliku omavalitsusega pakume mitmekülgseid sündmusi nagu perepäev, öökino ja talgud. Meie jätkusuutlik lähenemine hõlmab plastivabu sündmusi, rohelist energiat ning kohalike tootjate ja talude toetamist.

3. Uued vaatenurgad

Tallinna Teletorn pakub ainulaadset võimalust näha maailma kõrgelt. Läbi haridusprogrammide soovime avada uksi loomingulisele mõtlemisele, julgustades külastajaid väljuma harjumuspärasest mõttemudelist. Meie energiatarbimine on suunatud rohelisele ja jätkusuutlikule tulevikule.

4. Eeskuju kolleegidele ja külastajatele

Meie eesmärk on olla eeskujuks nii kolleegidele kui külastajatele. Sorteerime prügi, kasutame taaskasutatavaid materjale ja panustame energia säästmisele. Meie elamusjuhid on muuhulgas koolitatud edastama ka keskkonnasõbralikkuse sõnumit.

5. Erinevuste aktsepteerimine

Teletorn on avatud kõigile, hoolimata erivajadustest. Meie personal on mitmekesine, suhtub kõikidesse külastajatesse lugupidavalt ja võtab arvesse nende individuaalseid vajadusi.

6. Eneseareng ja teiste toetamine

Töötajad on meie suurim vara. Hooaja alguses seavad töötajad eesmärgid nii töö- kui eraelus. Me toetame praktikante ja jagame kogemusi rahvusvahelises koostöös.

Tallinna Teletorn on rohkem kui vaateplatvorm – see on koht, kus minevik kohtub tulevikuga, kogukond ühineb ning külastajad avastavad uusi perspektiive. Tule külasta Tallinna Teletorni ja avasta rohkem!