Kogu templeid ja võida auhindu!

Tingimused:

 1. Osaleda saavad kõik lapsed, kes soovivad.
 2. Teletorn jätab endale õiguse teha muudatusi kampaania reeglites.
 3. Teletorni teenindajatel on õigus otsustada templi andmist ja mitte andmist lähtuvalt kampaania reeglitest.
 4. Erinevate tegevuste eest on võimalik saada erinev arv templeid. Konkreetsest tegevusest saadavate templite arv on näitlikustatud kampaania töölehel ETI-de arvuga.
 5. Teletorni külastuse templi jaoks peab soetama Teletorni külastuspileti.
 6. Teletorni kohviku külastuse templi jaoks peab tegema väikese ostu Teletorni kohvikust.
 7. Teletorni sünnipäeva või perepäeva külastuse templi saab, kui laps tuleb Teletorni sünnipäeva puhul õnnitlema kolmel päeval juulis (vt täpsemaid kuupäevi Teletorni kodulehelt) või lõbutsema Teletorni perepäevale 20. augustil.
 8. Fotoboksi templi jaoks peab laps endast tegema foto ning seda teenindajale ütlema, kes vaatab tehtud fotot oma arvutist. NB! Fotot ei pea ostma.
 9. Nutimängu templi saab laps, kui ta on mänginud Teletorni nutimängu.
 10. Lasteaiaprogrammi templi saab laps, kui ta on osalenud Teletorni lasteaiaprogrammis.
 11. Sünnipäevaprogrammi templid saab, kui laps osaleb sünnipäevaprogrammis külalisena (näiteks tähistab tema sõber Teletornis oma sünnipäeva) või on ta ise sünnipäevalaps, kes tähistab Teletornis sünnipäevaprogrammiga oma sünnipäeva.
 12. Haridusprogrammi templid saab, kui laps osaleb mõnes Teletorni haridusprogrammis.
 13. Jõuluprogrammi templid saab, kui laps osaleb mõnes Teletornis korraldatavas jõuluprogrammis – olgu see kooli jõuluprogramm või vanemate firma-perejõulupidu.
 14. Trepitrenni templid saab laps, kui on osa võtnud elamusest “Taevalik trepitrenn”.
 15. Hea lapse templi saab, kui laps käitub Teletornis viibides korralikult ja viisakalt: ta ei jookse, ei lärma, arvestab teiste külastajatega ja tervitab Teletorni teenindajaid. Hea laps vaatab kingipoes kinke ja mänguasju silmadega või hästi ettevaatlikult katsudes.
 16. VR-lennu templi saab laps peale VR-lendu.
 17. Linnalaagri templid saab, kui laps osaleb Teletorni linnalaagris suvel või sügisel. Vaata täpsemat infot linnalaagrite ja kuupäevade kohta Teletorni kodulehelt.
 18. Ühe templijahi kaardiga saab ühe auhinna – 10 templiga üllatuse kingipoest või 20 templiga ETI kinkepaki. Kui auhind on välja võetud, siis tagastatakse kaart Teletorni teenindajale. Näiteks, kui lapsel on kogutud 10 templit, saab ta otsustada, kas jätkata kogumist või võtta välja auhind.

Auhinnad:

10 templit – Üllatus kingipoest (silikoonist ETI käepael ja ETI-kujuline helkur)
20 templit – Kinkekott (ETI sall, pimedas helendav ETI võtmehoidja ja rinnamärk) või aastapilet lapsele.