Teletorn korraldab noortele suunatud liikumise- ja muusikafestivali

A4 plakat, 2mm bleed-01PRESSITEADE

Tallinna Teletorn

06. 06. 2019

Teletorn korraldab esimest korda oma õuel noortele suunatud liikumise- ja muusikafestivali

Tallinna Teletorn kutsub kõiki noori 8. juunil oma õuele, et üheskoos maha pidada üks suur suvealguse pidu “PULSS 314 – Noortefestival teletornis”. Paneme kooliaastale ühe võimsa punkti ja naudime suve algust koos hea muusika, treeningute ja tantsuga.

Päeva juhatab sisse seikleja ja sportlane Joel Juht, sündmust soojendab Kerttu Luik JJ-Street Camp of Hip-Hop`ist. Päevajuht on särtsakas Laura Prits.

Suvist meeleolu aitavad oma kontsertidega üleval hoida Noortebänd 2018 finalistid. Teletorni õuel toimuvad ka MyFitnessi treeningud, tervisliku toitumise loeng ja mitmed huvitavad töötoad. Oma põnevaid tegemisi ja töötubasid tutvustab TalTech Mektory Tehnoloogiakool, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool ja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus.

Festivali promootor, seikleja ja sportlane Joel Juht: „Kui paljud noored üldse teletornis on käinud? Kui palju nad teavad, mida tornis teha-näha saab või kui kõrge see üldse on?“ Number 314 festivali nimetuses tähistabki torni kõrgust meetrites. „Noored võiksid juba sellepärast kohale tulla, et sõlmida uusi tutvusi ja mõnusalt aega veeta, sest see päev ongi tehtud just neile. Tehakse ka jalutuskäik treppidel, sest kui paljud siis ikka on kogenud, mis tunne on nii palju korruseid läbi kõndida, tervelt 21!“.

Programmi on kaasatud lauluvõistluselt tuntud uusi lauljaid. Esinevad Noortebänd 2018 osalenud artistid: Johanna Randmann, kes kogus tuntust juba eelmisel aastal Eesti otsib Superstaari saates, Steven Ilves ja AROUND THE SUN.

Erikülalisena astub üles ka Eesti stiilseim mitmete muusikaauhindadega pärjatud indie-bänd The Boondocks.

Kõik õueala tegevused on tasuta!

Teletornis on kohal ka Eesti geenivaramu, iga soovija saab hakata geenidoonoriks ja külastada teletornis kevadel avatud näitust GEENIAALNE.

Sündmuse klipp, Joel Juht

Sündmus teletorni Facebookis

Lisainfo:

Jüri Kriisemann

SA Tallinna Teletorn, juhataja

mob: 506 8088

e-mail: jyri.kriisemann@teletorn.ee

 

Viktoria Toompere

SA Tallinna Teletorn, turundusjuht

5068 173

Viktoria.toompere@teletorn.ee

 

Märt Truman

Noortebändide Festivalide korraldaja

5691 5857

truman@noorteband.ee

 

Joel Juht

5664 9578

joel@jjstreet.ee

Ürituse plakat

Toimumiseaeg

  • 08.06.2019
  • 14.00