Külastajale on 3 sissepääsu.

 1. Peasissepääs
  Peasissepääs on keskmine, see asub 2. korrusel ja sinna viib kaldtee.
  Olles tulnud muruplatside vahelt ülekäigurada mööda üle sõidutee plaaditud alale, asuvad minekusuunaga risti rivis üheksa puukaanega kaetud meetrise läbimõõduga valatud poolkera. Samasugune oli torni poole suunduval teel. Kummalgi pool asuvad enne kirjeldatud prügikastid. Sealt edasi algab ligemale kuuekümne meetrine tõus mööda kaldteed ehk pandust otse teletorni peasissepääsu suunas.
  Kaldpind läheb ülalt kitsamaks. See on alt 31 sammu ja ülevalt 6 sammu ehk umbes 3 meetrit lai. Kaldtee poolitavad piki teed reas maas asuvad mustad madalad ümarad valgustid. Kaldtee on paremalt poolt turvatud läbipaistva seina ja metalltorust käsipuuga. Siiski, käsipuud pidi minnes on poolel teel torni poole maas ristkülikukujuline liikumissuunaga risti asetsev paarikümne sentimeetri laiune kitsas lõhe.
  Sissepääsu klaasuksel on tahvel teatega: “Sissepääs teletorni”, vasakul aknal kollane ümar informatiivne kleebis tööaegade ja keelavate märkidega. Kui üldiselt koerte ja jookidega siseneda ei tohi, siis juhtkoerad on lubatud.
  Kaldtee vasaku seina moodustab vasakul asuva galerii klaassein.
 2. Sissepääs esimese korruse galerii kaudu
  Kaldteest vasakul on tunnel, mis on ühtlasi teine ja talvel ainus sissepääs teletorni. Tunnel on neljakandiline ja avatud. Kahel pool sissepääsu on prügikastid ja vasakul pool postkast.
  Tunneli kogu vasak sein on kaetud seinakõrguste mustvalgete fotodega teletorni ehitamise ajaloost aastatest 1975–1980.
  Tunneli parem sein on klaasist. Klaasid asuvad tõusval müüril kaldteega paralleelselt.
  Seina lõpus saab läbi avauste anda näo kahele tornist hüpanud langevarjurile. Lastele on pildi taga aste, et nad langevarjuri näoni ulatuksid.
  Tunneli otsaseinas on iseliikuv pöörduks. Sisenedes satute ooteruumi ja paari sammu pärast paremale pöörates poodi. Vahel ust ei ole. Infolett saali töötajaga on kaupluse vasakus seinas. Pileti lunastamiseks tuleb pöörata vasakule, mööduda tuleb leti lähedalt, sest kaupluse väljapanekud on kogu kaupluse alal paremal, minna läbi kaupluse ning tõusta taga paremal nurgas asuvat keerdtreppi pidi teisele korrusele. Elamusjuhtidele võib alati öelda, et soovite lifti kasutada. Ta avab seejärel liftini viiva ukse, mis asub peale kauplust otse läbi koridori minnes tagaseinas. Ukseni viivas koridoris on kahele poole seinale kinnitatud käsipuud. Lifti ja ukse vahe on 3 meetrit. Õhtul pääseb 22. korruse restorani liftiga otse esimeselt korruselt.
  Vasakul pool enne koridori asub teletuba, kus külastajad saavad telereportereid mängida. Mängimiseks valitakse puutetundlikult ALUSTA ja salvestus läheb käima. Telestuudios saab lugeda uudisena sisse vabalt valitud teksti. Salvestuse lõpetamiseks tuleb vajutada STOP ning siis saab salvestatud uudise saata soovitud e-posti aadressile.
  Paremal koridori alguses on paremal pool hoiukapid ja vasakul inva WC. Inva WC-s on kraanikauss paremal ja pott otse 2 m kaugusel.
 3. Sissepääs kaldtee alt
  Uks on kaldtee all paremal täiesti torni seina kõrval. Ka see uks viib kauplusesse. Seda ust on mõttekas kasutada peale ekspositsiooniga tutvumist teletornist väljumiseks, sest alla sõites viib lift külastajad 21. korruselt otse esimesele korrusele. Ukse kõrval väljas asub jalgrataste parkla ja kolm lipuvarrast lehvivate lippudega. Keskmine on sini-must-valge.
  Teletornis liikudes tuleb tähele panna metallist uksepakke, mis enamustel ustel olemas on. Uksed avanevad lükates, kuid enamasti sulguvad ise, kui nad ei ole töötajate poolt avatud asendisse kinnitatud.

EDASI: TUALETID.