Teletornis on esimesel, teisel ja kahekümne esimesel korrusel külastajatele mõeldud WC-d. Kõik suunad on kirjeldatud nii nagu nad ruumi sisenemisel paistavad.

 1. Esimese korruse liftini viiva koridori alguses paremal on veel üks koridor, kus paremal pool on hoiukapid ja vasakul 6 sammu kaugusel inva WC. Lüliti on väljaspool ukse kõrval vasakul. Seina allservas on pistikupesa. Lingiga uks avaneb väljapoole. Sissepääs on väikese kaldega.
  Inva WC-sse sisenedes on kraanikauss paremal 1 m ja pott otse 2 m kaugusel. Selle taga vasakul ripub turvanöör, millest tõmmates saabub vajadusel teletorni töötaja. Vee saab lasta ülalt veekasti nupule vajutades. Paberirull on paremal käetoe all. Hari on poti kõrval paremal. Kraanikausist vasakul seinal on kõrvuti seebihoidja ja paberrätikute hoidja. Prügikast on nende all. Seepi saab vajutades ühe käega esiküljel allservas olevale piklikule paneelile. Seebihoidjad on kõikides WC-des sarnased. Vee jaoks on kraanil tõstetav kang. Vasakul on lahtikäiv lapse mähkimislaud. Ukseava kõrval on nagid.
 2. Teise korruse fuajee vasakus nurgas on tume uks kollaste figuuridega plafooniga. Uks avaneb lingist. Uksel on metallist uksepakk. WC-sse sisenedes on ukse taga kitsamas koridori osas paremal 4 ümarat kraanikaussi. Nende kohal on peegelsein, millest ulatuvad otse välja fotosilmaga kraanid. Pesuainega konteinerid on kraanide vahel neist kõrgemal ja need on kõikides WC-des ühesugused. Kraanikausside taga on ukseavaga vaheseinal kätekuivati ja selle all prügikast. 2 kabiini on otse ruumi laiemas osas 10 sammu kaugusel. Uksel on metallist uksepakk. Tavakabiinis on pott otse, ümmargune paberihoidja paremal. Vee jaoks tuleb vajutada tagaseina paneeli.
  Invakabiini jõudmiseks tuleb kabiinide ees paremale pöörata. Koridor on kaldega. Uksel on avamiseks link ja metallist uksepakk. Kraanikauss on vastasseinas, selle kohal peegel. Kraan on kangiga. Seebihoidja ja käterätihoidja on kraanikausist vasakul. Prügikast on nende all. Pott on vasakul ja asub sisenemissuunaga risti kahe sammu kaugusel. Paberirull on parempoolse käetoe all. Vesi tuleb veekastinupule vajutades. Turvanöör on poti taga vasakul. Selle kõrval on lahtikäiv mähkimislaud. Uksest vasakul on 2 nagi ja lüliti. Invakabiinist vasakul on veel 3 tavakabiini.
 3. 21. korruse näitustealal on liftist väljudes paremal 10 sammu kaugusel ümar valgest tugevast materjalist tumeda uksega WC. Ukse kõrval vasakul asub ümar prügikast. Lingiga lükatav uks on lifti suunas poolviltu. Vasakul on neli ümarat kraanikaussi, nende taga peegelsein. Seinast ulatuvad sirgelt välja fotosilmaga kraanid. Seebinõud on kõrgemal kraanide vahel. Seebi saab kätte ees allservas asuvale klahvile vajutades. Kraanidest paremal risti asuval seinal on kätekuivati. Selle kõrval on suletud uks. Uksest paremal nurga taga on paberkäterättide hoidja ja all põrandal pealt lahtine neljakandiline prügikast. Neli tavakabiini on otse, nendeni on seitse sammu. Kabiinis on ümar paberihoidja vasakul, selle all kaanega prügikast. Hari on prügikasti taga. Plaat vee pealetõmbamiseks asub tagaseinas.
  Kabiinidest paremal poolviltu on invakabiin. Pott asub risti vasakus ja kraanikauss paremas seinas. Nende vahe on 2 sammu. Potist paremal tagaseina ääres ripub turvanöör. Poti kõrval on hari. Paberihoidja paberirullga on otse tagaseina keskel. Kraanikauss on poti vastas. Kraan on kangiga, seebihoidja on kraanist vasakul, käteratihoidja kraanikausist paremal. Pealt avatud prügikast on selle all.
  Uksest paremal on uks beebide mähkimisruumi.
  WC-des on suitsetamine keelatud.

EDASI: FUAJEE.