Teletorn alustab uute perehommikutega!

Teletorn alustab perehommikutega!

Juba sel pühapäeval on võimalus ühineda Kvark Katsetajate Klubiga ja võtta osa perekondlikust töötoast. 13. oktoobril läheb lahti hambaharjarobotite ehitamine. Temaatiliste perehommikute meisterdamisülesanded on välja töötanud ja viivad läbi populaarse telesaate Rakett69 ülesannete loojad. Oodatud on lapsed alates 7. eluaastast koos perega.

13. oktoober – Hambaharjarobotite ehitamine
10. november – Torni ehitamine
12. jaanuar – Muna kukutamine
9. veebruar – Purjeauto ehitamine
8. märts – Vooluringi koostamine
12. aprill – Multifilmi tegemine

KVARK KATSETAJATE KLUBI

„Teletorni KVARKi Katsetajate Klubi on alates oktoobrist iga kuu teisel pühapäeval teletornis toimuv perekondlik töötuba, kuhu on oodatud lapsed alates 7. eluaastast koos oma vanematega, et üheskoos tunnike uurida, avastada ja katsetada,“ ütles teletorni juhataja Jüri Kriisemann. „Eesmärgiks on oma kätega meisterdada ja töötoa lõpuks omandada uusi teadmisi maailma toimimise kohta.“

Ülesanded on välja töötanud ja viivad läbi Rakett69 ülesannete loojad ning need on seotud igapäevase maailma mõistmisega. „Töötoa alguses arutatakse üheskoos teema üle ning seejärel püstitatakse ülesanne. Katsetamise ja ise proovimise teel jõutakse lahenduseni. Töötoad toetavad erinevate õppeainete, valdkondade ja teadmiste vaheliste seoste loomist,“ selgitas KVARKi projektijuht Riin Teugijas. „Hambahari pole pärast töötuba enam kindlasti lihtsalt hambahari vaid hoopis äge robot või midagi kolmandat. Võimalusi on piiritult, tuleb ainult need üles leida“.

AEG: 13.00-14.00

Katsetajatel on võimalik oma päeva jätkata Teletorni restoranis 22. korrusel, kust saab tellida maitsvaid pannkooke!

PILET: Sisse pääseb teletorni külastuspiletiga. Osta pilet ette SIIT, sest kohtade arv on piiratud.

PS! Lastehommikul osalemine annab lapsele kaks ETI templit! Vaata lisainfot SIIT.

 

Lisainfo:

Viktoria Toompere

SA Tallinna Teletorn turundusjuht

mob: +372 50 68 173

E-mail: Viktoria.toompere@teletorn.ee

Toimumiseaeg

  • 13.10.2019
  • 13:00